Firmy na Rohanském nábřeží | Salon Cardinal - luxusní italský nábytek ruční výroby | Rohanské nábřeží - Praha

Vlastníte zde firmu?

Tato nabídka by Vás mohla zajímat! Proč byste zde měli být?

Více informací najdete ZDE

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Luxusní italský nábytek

Objevte to nejlepší, co současný trh nábytku nabízí. My v Salonu Cardinal svým klientům nabízíme pouze to nejlepší, na zakázku ručně vyráběný nábytek od renomovaných výrobců převážně z Itálie, ale také z Anglie nebo Holandska, kteří patří ve svém oboru mezi špičku. Jejich tradice a dlouholetá historie mluví sama za sebe.
 
Tento luxusní klasický a retro nábytek vyniká zpracováním prvotřídní kvality, se kterou se pojí záruka dlouholeté trvanlivosti, ověřené náročnými zákazníky po celém světě. V naší nabídce naleznete klasický nábytek v honosném, nebo rustikální stylu, který vypadá jako tradiční zámecký nábytek a díky kterému si budete doma připadat jako v pravém italském sídle. Pokud preferujete moderní design, tak v naší nabídce rovněž nechybí luxusní nábytek navržený v duchu moderního italského minimalismu.
 
Dokážeme nabídnout kompletní vybavení soukromých, nebo reprezentačních prostorů od nábytku do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, nebo pracovnu a další místnosti, až po sanitární techniku (vany, sprchové kouty, umyvadla) osvětlení, nebo křišťálové lustry, přes domácí i venkovní krby, masívní interiérové dveře, domácí vinotéky, luxusní povlečení a další doplňky v podobě bytových dekorací, nebo například nádobí. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout ve fotogalerii každé z podkategorií.
 
Vybrat si u nás můžete z celé řady značek, z těch nejvýznamnějších jmenujme například Angelo Cappellini, Arca, Francesco Molon, Boiserie, Bruno Zampa, Cappellini Intagli, De Majo, Epocart, Beby Italy & Diluce, Il Paralume Marina, Italamp, Mechini, Possoni, Tosconova, Xilema, Zanaboni a mnoho dalších, celkem na 100 značek.
 
V rámci našich služeb je samozřejmostí i odborná pomoc profesionálně vyškolených zaměstnanců při výběru, návrhu projektu, až po samotnou realizaci. V případě potřeby je zde možnost zajistit služby profesionálního architekta. Našim cílem je vaše maximální spokojenost. Navštivte nás v našem showroomu (Praha – Rohanské nábřeží), případně máte-li nějaký dotaz, neváhejte se na nás obrátit!

Otevírací doba

 • Pondělí: 10:00 - 19:00
 • Úterý: 10:00 - 19:00
 • Středa: 10:00 - 19:00
 • Čtvrtek: 10:00 - 19:00
 • Pátek: 10:00 - 19:00
 • Sobota: 11:00 - 15:00
 • Neděle: Zavřeno

Kontakt

 • Salon Cardinal - luxusní italský nábytek ruční výroby
 • Ulice: Rohanské nábřeží 670/17
 • PSČ: 186 00
 • Město: Praha 8

Kde nás najdeteChcete webové stránky, které budou na Google na předních místech?

Už to bude skoro 20 let co vytváříme, prodáváme nebo pronajímáme webové stránky PublicMC a internetové obchody ShopMC. Velkou výhodou pro naše klienty je, že každý web podporujeme na více jak 100 portálech díky mediální divizi MediaMC.

Stačí pouze kliknout na odkaz níže a zašleme Vám vše potřebné. Nasazení webu je ZDARMA pro všechny firmy sídlící na této adrese.

Mám zájem o více informací, zcela nezávazně, o možnostech získat webové stránky, které nezapadnou v žádném vyhledávači (Google, Seznam, Yahoo...) a dostanou se na přední místa bez větších potíží a dalších investic.