Bydlení | Sníte o moderních kancelářích? Změňte sen v realitu. | Rohanské nábřeží - Praha

Vlastníte zde firmu?

Tato nabídka by Vás mohla zajímat! Proč byste zde měli být?

Více informací najdete ZDE

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Mít krásné, moderní, příjemné a plně funkční kancelářské prostory s dokonalým servisem je snem každé firmy – zaměstnavatelů i zaměstnanců. Je všeobecně známo, že spokojení zaměstnanci v takových prostorách, kde tráví velkou část svého života, pracují mnohem lépe a efektivněji.  Kancelářské prostory, které jsou naplněním všech výše uvedených požadavků a přání, jsou určitě River Garden Office, které se nacházejí v krásné oblasti Rohanského nábřeží. 

Hraje pro vás roli poloha? Pak River Garden Office vás skutečně potěší

River Garden Office II/III tvoří dvě architektonicky odlišené budovy, jež plynule navazují na první kancelářský projekt realizovaný společností HB REAVIS v Praze - River Garden Office I. Tyto tři budovy, které tvoří oblíbený kancelářský komplex, se nacházejí v jedné z nejdynamičtěji se rozvíjejících lokalit Prahy. Díky své poloze je zde jak ideální dostupnost, tak je zde na dosah také příjemná kavárenská atmosféra Karlína i upravená parková zónu podél řeky Vltavy či nedaleký vrch Vítkov.  Vzdálenost jen100 metrů od metra a tramvaje, parkovací místa, 5 minut jízdy od centra, přesto uprostřed zeleně, parkování i pro kola (včetně šaten a sprch), s množstvím restaurací a obchůdků v okolí (dokonce maloobchod v přízemí kancelářskou komplexu), co více si člověk může pro své pracovní působiště, pokud jde o prostory, přát?

Toužíte po zajímavých a moderních kancelářích, uspořádaných na míru?

V River Garden Office najdete atypickou architekturu propojenou s technickou a ekonomickou promyšleností.  Prostory lze uspořádat dle přání nájemců naprosto flexibilně, na každém patře je k dispozici až 4 000 m². V budovách jsou poskytovány všechny služby pro nájemce in-house, což přispívá k dalšímu zvýšení komfortu, 4 reprezentativní recepce s přístupem 24/7 jsou zde samozřejmostí. Individuální regulace teploty, chladicí trámy, otevíratelná okna a mnoho dalšího včetně záložního dieselového generátor pro případ jakéhokoliv výpadku jsou v nabídce pro každého.