Bydlení | Potěšte své přátele dárkem ze skla | Rohanské nábřeží - Praha

Vlastníte zde firmu?

Tato nabídka by Vás mohla zajímat! Proč byste zde měli být?

Více informací najdete ZDE

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Firma Bohemia Jihlava nabízí na Rohanském nábřeží široký sortiment výrobků z olovnatého křištálu v klasických i moderních dekorech jako jsou foukané a broušené kalíšky, odlivky, láhve, džbány, lisované kalíšky a kompletní nápojové soupravy, jakož i lisované dárkové položky - vázy, mísy, talíře, svícny, popelníky a jiné.  Výběr je široký, takže šance koupit zajímavý dárek je velká!

Jihlavské sklárny Bohemia Jihlava a.s. patří mezi výrobce s bohatou historií a mezinárodním významem. Je stávajícím pokračovatelem sklářské tradice a patří k významným dodavatelům sortimentu domácenského olovnatého křištálu 24%PbO s dlouhou tradicí. První továrna byla postavena v Antonínově Dole v roce 1845.

Výrobky Bohemia Jihlava a.s. jsou dodávány do celého světa pod slavným jménem Bohemia Crystal. Tradiční foukaný a ruční broušený sortiment byl nahrazen v posledních několika letech sortimentem vyráběným na moderních strojních technologiích. Také design nových artiklů zahrnutých do portfolia v posledních dvou letech se změnil ze spíše klasických dekorů na moderní tvary a dekory velmi vysoké estetické a výtvarné úrovně.