Bydlení | Bydlení v rezidenci Vltava splní vaše představy bez jakýchkoliv kompromisů | Rohanské nábřeží - Praha

Vlastníte zde firmu?

Tato nabídka by Vás mohla zajímat! Proč byste zde měli být?

Více informací najdete ZDE

Nechte si zasílat novinky z pražských ulic

Zadejte váš email

Uvažujete o moderním, kvalitním a funkčním bydlení, s polohou ve městě, ale přesto uprostřed zeleně, s okamžitou dostupností do centra? V místě, kde je vše na dosah, a to jak pro nákupy, tak pro sportovní a kulturní vyžití? Že to zní tak trochu jako protiklady?  Pak věřte, že toto vše opravdu naplňuje Rezidence Vltava, nadčasový architektonický návrh vycházející z konceptu renomovaného švýcarského ateliéru.

Rezidence Vltava, jak již sám název napovídá, je volbou pro ty, kdo hledají krásné a nenucené prostředí, doplněné elegancí a čistými tvary, s výbornou dopravní obslužností, kde je vše na dosah.  Tento developerský projekt je zejména o pohodlném bydlení a moderním životním stylu.

Všechny byty, které se v Rezidenci Vltava nacházejí, splňují vysoký standard provedení a pokud jde o velikost, uspokojí všechny zájemce – najdete zde nejen studia od 35m2, ale i rozsáhlé apartmány až 300m2. Špičkový komfort bydlení doplní čtyřiadvacetihodinová recepční služba a dvě podzemní patra pro parkování vozů. Několik úrovní zajištění přitom zaručí naprostou bezpečnost celého objektu.

A kde tuto souhru světla, prostor a harmonie najdete? Přímo na zeleném nábřeží nad Vltavou, a to skutečně jen deset minut pěšky od stanice metra Florenc, téměř v centru města, ale přesto v krásné přírodě, v nejhezčí části Rohanského ostrova. Rezidence Vltava se nachází v místě, kde si budete užívat klidu domova v pravém slova smyslu, ale kde zároveň, pokud se vám bude chtít, není problém se pobavit, nakoupit, jít se projít nebo se aktivně věnovat svému oblíbenému sportu, nebo si dosyta užít kulturního života.

Pro ty, kdo nechtějí dělat kompromisy, je luxusní byt v novostavbě v této stále se rozvíjející lokalitě jasnou volbou.